خدمات سازمانی

باشگاه مهارت و اشتغال

معرفی باشگاه مهارت و اشتغال

آموزش تخصصی جهت توسعه مهارت‌های منابع انسانی در سازمان و ارتقای مهارت‌های تخصصی و مهارت‌های نرم در منابع انسانی فعلی در سازمان امری مهم و کلیدی در مسیر پیشرفت و توسعه است. فرایندهای مختلفی برای اجرای این موارد وجود دارد که هر کدام چالش‌ها و پیچیدگی‌های خاص خود را دارند. در کنار این پیچیدگی‌ها، ظرافت، تخصص و شیوه اجرا به نحوی که بیشترین پذیرش در بهینه‌ترین زمان ممکن صورت بگیرد نیز اهمیت بسیاری دارد.
باشگاه مهارت و اشتغال با ارائه راهکارهای هدفمند در حوزه آموزش منابع انسانی، رفع مشکلات ساختاری سازمان و تسهیل فرایند توسعه مهارت‌های فردی و شغلی کارکنان، به عنوان یک همراه و حامی در کنار سازمان قرار می‌گیرد و با در نظر گرفتن تمامی ظرافت‌های این فرایندها و همچنین چارچوب سازمان، بهینه‌ترین پروژه آموزش سازمانی را اجرا می‌کند.
باشگاه مهارت و اشتغال

همکاران ما :

0 +
مهارت‌جو
0
دوره برگزار شده
0 +
ساعت آموزش

خدمات باشگاه مهارت و اشتغال به سازمان‌ها

Skills Empowerment

آموزش مهارت‌های به‌روز در سازمان امری حیاتی و مهم برای توسعه منابع انسانی است. این آموزش می‌تواند در حوزه ارتقا مهارت‌های فعلی، توسعه مهارت‌های نرم یا آموزش مهارت‌های جدید برای ایجاد تغییرات و افزایش سرعت رشد در سازمان باشد. انتخاب مهارت، انتخاب نوع آموزش با توجه به شخصیت سازمان و ارائه صحیح این آموزش پیچیدگی‌هایی دارد که مستقیما بر خروجی این فرایند اثر می‌گذارد.

در خدمت Skills Empowerment یا آموزش سازمانی، باشگاه مهارت و اشتغال با بررسی دقیق نیاز سازمان و ذهنیتی که منجر به تصمیم‌گیری در خصوص ارائه آموزش شده است، یک مسیر آموزش جامع، کامل و یکتا برای پیاده‌سازی و اجرا ارائه می‌دهد. این مسیر آموزش منحصرا برای سازمان طراحی و اجرا می‌شود و تمامی ویژگی‌ها، چارچوب‌ها، قواعد و خطوط سازمان در مسیر طراحی آن در نظر گرفته خواهد شد.

ویژگی این دوره‌های آموزشی که می‌توانند در حوزه مهارت‌های سخت و مهارت‌های نرم باشند، همکاری با اساتیدی است که تجربه کافی در سازمان‌های مشابه و موقعیت‌های متفاوت را دارند. همچنین با توجه به این که کلاس‌ها به صورت عملی برگزار می‌شوند، آموزش باکیفیت‌تر و بهتری انجام می‌گیرد.

Mentorship Program

Mentorship Program یا مشاوره و کوچینگ سازمانی خدمتی است که طی آن باشگاه مهارت و اشتغال به عنوان یک همراه در کنار تیم مدیریتی سازمان قرار می‌گیرد و با بررسی دقیق هویت و شخصیت سازمان، راهکارهای مطمئن و کم‌ریسک برای پیاده‌سازی تغییرات ارائه می‌دهد و تا انتهای مسیر نیز سازمان را همراهی می‌کند. همچنین با توجه به نیاز ساختار منابع انسانی، کوچ‌های حرفه‌ای با کارکنان سازمان همراه می‌شوند و در مسیر تغییر و توسعه فردی به شکل کامل همراه آن‌ها پیش می‌روند.

باشگاه مهارت و اشتغال با توجه به تجربه‌ای که در این حوزه دارد، مشاورین، منتورها و کوچ‌هایی را در پروژه همراه می‌کند که همگی تجربه مشابه و مشترک با فرایندهای سازمان را دارند و راهکارهایی اجرایی و عملی را در راستای حل مشکلات ارائه می‌دهند.

The Talent Solution

امروزه بسیاری از افراد متخصص در بازار کار در حال مهاجرت و خروج از کشور هستند و همین موضوع موجب این می‌شود که جذب نیروی کار متخصص به کاری دشوار و هزینه‌بر تبدیل شود. در این بین، نیروهای جوان، تازه‌نفس و مشتاق برای ورود به بازار کار وجود دارند که آماده آموزش و کسب مهارت هستند.

در خدمت The Talent Solution یا جذب نیرو، باشگاه مهارت و اشتغال با بررسی دقیق نیاز سازمان در حوزه نیروی منابع انسانی طی جلسات متعدد، یک دوره آموزشی کامل و منحصر به فرد  با توجه به نیاز سازمان طراحی می‌کند. این دوره آموزشی به نحوی طراحی می‌شود که مهارت‌جویانی که در دوره شرکت می‌کنند، بعد از فارغ‌التحصیل شدن از دوره، تمامی مهارت‌ها و تخصص‌های مورد نیاز سازمان را داشته باشند و آماده فعالیت در موقعیت شغلی در نظر گرفته شده باشند.

دوره های جذب نیرو

دوره جذب نیروی اختصاصی

سازمان تمامی هزینه‌های طراحی، اطلاع‌رسانی و برگزاری دوره آموزشی را پوشش می‌دهد و مهارت‌جویان می‌توانند صرفا با گذراندن آزمون ورودی در دوره حاضر شوند. در این حالت، سازمان حق دسترسی کامل به رزومه تمامی مهارت‌جویان را دارد.

دوره جذب نیروی مشترک

سازمان تمامی هزینه‌های طراحی، اطلاع‌رسانی و برگزاری دوره آموزشی را پوشش می‌دهد و مهارت‌جویان می‌توانند صرفا با گذراندن آزمون ورودی در دوره حاضر شوند. در این حالت، سازمان حق دسترسی کامل به رزومه تمامی مهارت‌جویان را دارد.

روش اجرایی

۱

برگزاری جلسات نیازسنجی یا عارضه‌یابی

بسته به نیاز سازمان و خدمات انتخاب شده، باشگاه مهارت و اشتغال دو الی سه جلسه نیازسنجی / عارضه‌یابی تخصصی برگزار می‌کند.

2

ارائه پیشنهاد

با توجه به نتایج جلسات، پیشنهاد مشخص و منحصربه‌فرد توسط باشگاه مهارت و اشتغال ارائه می‌شود. در صورتی که چند خدمت در نظر گرفته شده باشد، در یک بسته جامع، تمامی خدمات انتخاب شده به صورت پیوسته و مرتبط با یکدیگر ذکر خواهند شد.

3

اجرا

بعد از نهایی شدن هزینه و مسیر پروژه، باشگاه مهارت و اشتغال وارد فرایند اجرا شده و طبق تعهدات پروژه را برگزار می‌کند.

4

گزارشات

بعد از اتمام پروژه، تمامی گزارشات و مستندات در قالبی معین در اختیار سازمان قرار می‌گیرد.

جهت مشاوره فرم زیر را پر کنید.

کارشناسان باشگاه مهارت و اشتغال در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.