روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

تا پایان تخفیف‌های یلدایی باشگاه مهارت و اشتغال

دوره‌های ویدیویی مهارت نرم

مهارت‌های نرم برای موفقیت در هر زمینه‌ای، از جمله کار، تحصیل، روابط شخصی و زندگی روزمره ضروری هستند. در دنیای امروز، مهارت‌های نرم به یک مزیت رقابتی تبدیل شدند. کارفرمایان به دنبال افرادی هستند که بتونن به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنند، مشکلات رو حل کنند و به طور موثر کار کنند. شما با داشتن 9 مهارت کلیدی، کیفیت کارتون رو افزایش می‌دید.

دوره آنلاین مدیریت محصول

مدیریت محصول چیست؟

مدیریت محصول یک فرایند سازمانی است که طی آن تمامی مراحل توسعه یک محصول از ابتدا تا زمان ورود به بازار، برنامه‌ریزی و ارزیابی می‌شود. مدیریت محصول بر پیدا کردن بهترین راه حل برای رفع نیاز مشتری تمرکز دارد.

دوره ویدیویی مدیریت پروژه چابک با اسکرام

مدیریت پروژه یکی از مهم‌ترین مهارت‌های شناخته شده در قرن 21 می‌باشد! اسکرام یک چارچوب چابک برای اجرای پروژه‌های پیچیده است. این رویکرد در ابتدا در حوزه توسعه نرم‌افزار مورد استفاده قرار گرفت، ولی پس از گذشت زمان به اثبات رسید که آن را می‌توان در مدیریت هر پروژه پیچیده‌ای به کار بست. اسکرام یکی از چارچوب‌هایی است که در مدیریت پروژه چابک مورد استفاده قرار می‌گیرد و به تیم‌ها کمک می‌کند تا مسائل پیچیده و سخت را راحت‌تر حل کنند.

دوره ویدیویی طراحی دیزاین سیستم

وجود دو چیز برای نیازهای متداول شما، به عنوان طراحِ رابط کاربر، حیاتی است: 1. کتابخانه‌ی المان‌های پیش‌ساخته. 2. شیوه‌نامه‌هایی که از قبل درباره انتخاب رنگ‌ها، قلم‌ها و جلوه‌ها یا نحوه‌ی تعامل با کاربر تصمیم‌های بهینه را گرفته است. وجود این دو مورد ذهن شما را از مسائل بنیادی آزاد می‌کند و به شما این توانایی را می‌دهد که به موضوعات سطح بالاتر فکر کنید.

اگر دوست داری از دوره‌‎های جدید و تخفیف‌ها مطلع بشی، فرم زیر رو تکمیل کن!

وبینار‌های رایگان باشگاه مهارت و اشتغال